Moti me diell dhe vranësira mesatare

Moti gjatë ditës do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, temperatura minimale do të jetë në interval prej minus 2 deri më 6 gradë, ndërsa ajo maksimale nga 10 deri më 17 gradë Celsius. Edhe në Shkup e rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, temperatura minimale do të ulet deri në 1 gradë, ndërsa ajo maksimalja do të arrij deri n 13 gradë Celsius.

LEXO EDHE:

Back to top button