Moti me vranësira, temperatura deri më 22 gradë

Moti në vend do të jetë me diell dhe i qetë. Paradite në disa lugina do të ketë paraqitje të mjegullës dhe vranësirave të vogla. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -2 deri në 5, ndërsa ajo maksimale prej 13 deri në 22 gradë Celsius.

- Advertisment -

Në Shkup dhe rrethinë në orët e mëngjesit do të ketë paraqitje të mjegullës, ndërsa gjatë ditës me diell dhe vranësira mesatare. Temperatura maksimale do të arrij deri në 15 gradë Celsius.

LEXO EDHE:

Back to top button