Mozzik dhe Loredana bëhen bashkë për ditëlindjen e vajzës

Mozzik dhe Loredana janë ndër emrat më të komentuar në mediet rozë.

Dyshja që nga dita kur kanë ndarë rrugët, përcillen për çdo lëvizje që realizojnë, shkruan “Kosovarja”.

Është vajza e tyre Hana, që shumë herë detyrohen të jenë së bashku, shkaku për t’ia plotësuar dëshirat bijës.

Në llogarinë e Hanes është publikuar një imazh ku shihen të tre së bashku.

“Një përzierje e çmendur mes dy njerëzve të çmendur ♥️”, kanë shkruar në mbishkrimin e postimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hana Aliu (@hanaaliu)

LEXO EDHE:

Back to top button