Naomi Campbell me veshje interesante në hapjen e ekspozitës “Forever-Valentino” në Katar

Naomi Campbell me veshje interesante në hapjen e ekspozitës “Forever-Valentino” në Katar

Naomi Campbell mori vëmendjen në hapjen e Forever-Valentino, një ekspozitë e mbajtur në qendrën e artit M7 në Doha, Katar, të enjten mbrëma.

Supermodelja, 52 vjeçe, dukej e jashtëzakonshme me një fustan rozë, ndërsa mahniti të pranishmit me atë që kishte vënë në kokë teksa ecte në tapetin e kuq në vendin e Lindjes së Mesme.

Ngjarja vjen vetëm disa javë përpara Kupës Botërore të Katarit, me vendin që po përballet me kritika në rritje për trajtimin e grave, punëtorëve migrantë dhe personave LGBTQ+.

Naomi Campbell

Ndërkohë Sabrina Elba, 33 vjeçe, tërhoqi po ashtu vëmendjen me një fustan jeshil të ndezur për eventin ku iu bashkua Janet Jackson, 56 vjeçare, e cila kishte veshur një fustan ngjyrë kafe.

Gruaja e Idris Elbas ka kompletuar pamjen e saj magjepsëse me një çantë ari rrethore me shkëlqim dhe gjerdan me vathë të ngjashëm.

LEXO EDHE:

Back to top button