Në Butel, një bankomat është hedhur në erë me eksploziv, policia ndodhet në terren

Në Butel, një bankomat është hedhur në erë me eksploziv, policia ndodhet në terren

Një bankomat është hedhur në erë me eksploziv në lagjen Butel të Shkupit mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Hristijan Todorovski-Karposh”, ndërsa për momentin nuk raportohet për të lënduar.

Sipas dëshmitarëve okularë, policia ndodhet në terren dhe aktualisht po kryen kontrollin në vendin e ngjarjes.

Bankomati në të cilën ishte vendosur eksplozivi ishte e Bankës NLB.

LEXO EDHE:

Back to top button