Nga pushimet në Bodrum, Arta Nitaj na sjell poza provokuese

Nga pushimet në Bodrum, Arta Nitaj na sjell poza provokuese

Bukuroshja Arta Nitaj vazhdon të marr gjithë vëmendjen e publikut me fotografitë që ajo poston në rrjetet sociale.

Modelja dhe aktorja nga Peja komentohet për paraqitjen e saj provokuese, për jetën dhe pushimet luksoze që ajo bënë. Së fundmi, zeshkania ka nisur sërish pushimet por kësaj radhe ajo ka zgjedhur Bodrumin e Turqisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

 

LEXO EDHE:

Back to top button