“Noizy do bëhesh vrasës”, Cllevio me lot në sy tregon se ka pësuar goditje në kokë

“Noizy do bëhesh vrasës”, Cllevio me lot në sy tregon se ka pësuar goditje në kokë

Ish-anëtari i grupit The Bloody Alboz (TBA), Kleviol Ahmet i njohur si Cllevio, ditën e djeshme (e hënë) u përfshi në një përleshje fizike me Noizyn.

Nga të goditurat e reperit të OTR, ai duket se ka pësuar lëndime dhe se ka qenë duke u trajtuar në spital.

I njëjti së fundmi ka bërë disa postime në InstaStory, teksa shfaqet duke qarë dhe ka treguar se pësoi mpiksje gjaku në kokë.

“Pasoja fatale në qoftëse nuk ma heqin mpiksjen e gjakut në kokokë do vini këtu të më merrni për te banesa”, tha ai.

“Bravo Noizy do bëhesh vrasës”, shtoi më tej Cllevio.

instgram video: (cllevio044)

LEXO EDHE:

Back to top button