Noizy kryeson top-listën britanike me hitin që publikoi një javë më parë

Një javë më parë, reperi i njohur Noizy erdhi në bashkëpunim me Predz UK, Swarmz dhe Simba.

- Advertisment -

Djemtë sollën një projekt “zjarr” që u titullua “Naughty naughty”, i cili brenda 7 ditëve ka arritur 1.5 milion klikime në Youtube.

Ky bashkëpunim i djemve është pëlqyer goxha shumë jo vetëm tek ne por edhe jashtë vendit, madje ka bërë namin në listat britanike.

Noizy dhe djemtë janë momentalisht në vendin e parë si kënga më e dëgjuar në top-listën GRM TOP 10.

Kjo listë është një nga toplistat më të vlerësuara në Mbretërinë e Bashkuar, ndaj ky është një sukses i madh për reperin shqiptar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GRM Daily (@grmdaily)

LEXO EDHE:

Back to top button