“Nuk dua të dashur”, Ronela Hajati zbulon dëshirat

“Nuk dua të dashur”, Ronela Hajati zbulon dëshirat

Këngëtarja shumë e komentuar, Ronela Hajati, njihet për deklaratat e saj pa filtra. Ajo gjithmonë i thotë gjërat troç dhe pa ndrojtje. Të njëjtën gjë ka bërë edhe këtë herë.

Ronela ka postuar një foto nga makina dhe ka zbuluar se nuk dëshiron të dashur. Ajo bëri të ditur se tani do vetëm shëndet dhe punë.

“Të dashur nuk dua, larg mundësisht nga jeta ime ti xhind që dëshiron të marrësh vëmendje dhe kohë… Unë dua vetëm shëndet dhe punë.”, ka shkruar Hajati.

LEXO EDHE:

Back to top button