“Nuk dua të largohem asnjëherë” – Dua Lipa shijon pushimet në maksimum në Shqipëri

Dua Lipa duket se po kalon pushimet më të bukura në bregdetin shqiptar. Këngëtarja me famë botërore ka postuar në llogarinë e saj në Instagram foto dhe story nga qëndrimi në një resort në Ksamil, me të cilin duket se është dashuruar.

- Advertisements -

 

 

 

 

 

“Nuk dua të largohem kurrë”, shkruan Dua Lipa në postimin e saj në Instagram. Ndryshe nga disa ditë më parë ajo e ka shënuar edhe vendndodhjen, duke reaguar pas këshillave nga ndjekësit që i kërkonin t’i tregonte botës se ndodhej pikërisht në Shqipëri.

LEXO EDHE:

Back to top button