Paris Hilton dhe bashkëshorti i saj zbuluan pse ende e fshehin vajzën e tyre

Paris Hilton (43) dhe bashkëshorti i saj Carter Reum i janë përgjigjur pyetjes se pse ende nuk e shfaqin vajzën e tyre katër muajshe London në rrjetet sociale

“Ne nuk jemi ende gati ta ndajmë atë me botën”, shkroi Carter në Instagram në përgjigje të pyetjes së një ndjekësi.

“Por ajo është e lezetshme dhe duket si mamaja”, shtoi 43-vjeçarja, e cila ka një djalë, Phoenix, me trashëgimtaren e pasur. Paris ka deklaruar më parë se dëshiron ta mbajë jetën e saj familjare private sa më gjatë të jetë e mundur.

“Për kaq shumë kohë kam ndarë gjithçka me botën. “Kjo është hera e parë që diçka është e gjitha e imja dhe dua që të qëndrojë kështu për aq kohë sa të jetë e mundur”, tha ajo dikur.

LEXO EDHE:

Back to top button