Për ditëlindjen e 28-të Cardi B vesh fustanin e stilistes shqiptare

Cardi B ka festuar ditëlindjen e saj të 28-të këtë fundjavë. Reperja ka zgjedhur të veshë një fustan nga koleksioni i stilistets shqiptare Lena Berisha. Ky fustan është pjesë e koleksionit të fundit e cila u prezantua nga Oriola Marashi. Kjo e fundit ka publikuar pamjet e Cardit, duke treguar krenarinë për punën e stilistes.

- Advertisements -

Kujtojmë se reperja zgjodhi të udhëtojë drejt Las Vegasit me miqtë dhe nuk ka munguar edhe partneri i saj Offset, me të cilin Cardi deklaroi ndarjen por duket se gjërat mes tyre janë rregulluar pasi disa video i kanë treguar duke u puthur e përqafuar.

 

View this post on Instagram

 

28….Thank you for all the love …More pictures posting later on !!

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

LEXO EDHE:

Back to top button