​Plagoset një person në Prishtinë

​Plagoset një person në Prishtinë

Është plagosur një person në rrugën “Memo Mato” në Prishtinë. Sipas policisë, rasti ka ndodhur të enjten pas një mosmarrëveshje.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja.

I dyshuari ndodhet në arrati. Rasti është inicuar si vrasje e rëndë në tentative.

Rr. Memo Mato, Prishtinë 06.10.2022 – 03:35. Viktima mashkull kosovar është dërguar në QKUK, pasi që pas një mosmarrëveshje është plagosur me armë zjarri nga i dyshuari mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja. I dyshuari gjendet në arrati.

LEXO EDHE:

Back to top button