“Prap jam single“, Azet i dërgon mesazh Dua Lipës

Në fillim të muajit gusht në Prishtinë u mbajt “Sunny Hill Festival” për katër ditë rresht.

Azet ishte njëri ndër artistët që performoi në “Sunny Hill”. Pas performancës në “Sunny Hill” në Prishtinë, bëri “zhurmë” me një dedikim për Dua Lipën.

Ai kishte postuar një fotografi me Duan duke shkruar se është i zënë dhe si “konfirmim” vendosi një zemër dhe një dry. E së fundi ai sërish ka marrë vëmendje me postimin e tij.

Azet, ka publikuar tri imazhe, ku krah fotove ka shkruar: Jam sërish single. Pas këtyre fjalëve ai ka etiketuar Dua Lipën

LEXO EDHE:

Back to top button