Pse Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk shkuan në ceremoninë e Oscars 2023

Pse Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk shkuan në ceremoninë e Oscars 2023

Pas shfaqjes së shumëpritur të tyre si çift në ndarjen e çmimeve Grammy të këtij viti, JLO dhe Ben Affleck vendosën të mos merrnin pjesë në Oscar të këtij viti. Çifti i njohur nuk u shfaq në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të mbajtur në Teatrin Dolby në Los Angeles. Edhe pse asnjëri nuk u nominua për çmim, prezenca e tyre në tapetin e kuq në eventet e Hollivudit është gjithmonë e pritshme.

Edhe pse nuk mori pjesë personalisht në ceremoni, Lopez tregoi se ishte aty me shpirt. Në një Story në Instagram, ajo ndau disa pamje të saj të preferuara në Oscars ndër vite, duke përfshirë fustanin ëndërrimtar që veshi në 75 vjetorin e çmimeve të Akademisë në vitin 2003.

Është e paqartë pse çifti zgjodhi ta shikonte ceremoninë nga shtëpia e tyre. Raportimet thonë se të dy janë të zënë me projekte të ndryshme. Lopez po përgatitet për publikimin e albumit të saj This Is Me… Noë, i cili është frymëzuar nga dashuria e saj për Affleck, ndërsa ai po përgatitet për publikimin e Air, një dramë sportive biografike, në të cilën luan. Në të njëjtën kohë, të dy janë në kërkim të një shtëpie të re për familjen e tyre./abcnews.al

LEXO EDHE:

Back to top button