Reperi i njohur shqiptar Azet publikon këngën e re “Abschied”

Reperi i njohur shqiptar Azet publikon këngën e re “Abschied”

Një të tillë ai e ka publikuar edhe së fundmi që mban titullin “Abschied” dhe është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Foto: Screenshot/YouTube

Përveç YouTube, kënga u lansua edhe në platformat e tjera përfshirë Spotify, AppleMusic, Deezer dhe të tjera.Theksojmë që rap-artisti vazhdon të jetë i angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore si në Gjermani ashtu edhe në trojet shqiptare.

LEXO EDHE:

Back to top button