Rina Balaj merr vëmendjen me pozat e reja, duket mjaft provokuese

Rina Balaj merr vëmendjen me pozat e reja, duket mjaft provokuese

Këngëtarja dhe reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Jo të pakta janë rastet kur Balaj ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, bukuroshja me prejardhje nga Istogu ka publikuar për fansat në Instagram një set të ri fotografik mjaft artistik.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Ndër të tjerash, ajo ka nuk ka hezituar që në disa prej pozave të duket mjaft provokuese, teksa ekspozon paksa gjoksin e saj atraktiv.

“Unë gjithmonë fitoj”, shkroi Rina në mbishkrimin e fotografive, duke marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Sa i përket muzikës, këngëtarja dhe reperja ka bërë me dije se është në realizim e sipër të një balade, e cila do të publikohet së shpejti.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Foto: Rina Balaj/Instagram

LEXO EDHE:

Back to top button