Rina Balaj provokuese në klipin e ri “Daddy”

Rina Balaj provokuese në klipin e ri “Daddy”

Këngëtarja nga Istogu, Rina Balaj, ka lansuar këngën e re të titulluar “Daddy”.

Ky projekt i artistes së njohur është kompletuar edhe me videoklip, me paraqitje provokuese të 23-vjeçares.

I gjithë videoklipi siç shihet është xhiruar në një skenë të vetme dhe me vetëm një veshje të reperes.

Foto: Screenshot/YouTube

Me tekst të shkruar nga vet Balaj, me producim nga Calliemajik, kënga tashmë gjendet në YouTube.

Rina këtë kohë ka qenë mjaft e angazhuar me projekte muzikore, ndërsa të shumtën e kohës po e kalon në Greqi.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo vetëm një muaj më parë solli projektin e ri “Si ti” në bashkëpunim me të dashurin e saj, reperin Sin Boy.

E njëjta është tejet e angazhuar edhe me mbrëmje e koncerte, siç rëndom ndodh me artistët gjatë verës.

LEXO EDHE:

Back to top button