Rita Ora shkëlqen, derisa pozon në një jaht nga Dubai

Rita Ora shkëlqen, derisa pozon në një jaht nga Dubai

Rita Ora ngriti temperaturat me postimet që ndau të dielën në Instagram nga arratisja e saj në Dubai. Këngëtarja, 32-vjeçe, ka veshur një korse ngjyrë vjollcë me të bardhë me një fustan të shkurtër të ngjashëm, ndërsa ka pozuar nga pjesa e pasme e një jahti. Dukjen e ka kompletuar me byzylykë dhe vathë, e cila po ashtu zgjodhi një grim më të rëndë dhe një buzëkuq të theksuar.

Foto: Instagram

Bukuroshja shqiptare po qëndron prej disa ditësh në Emiratet e Bashkuara Arabe për shkak të angazhimeve me koncerte. Ajo performoi në natën e hapjes së ‘ZUHA Island by Zaya’, një koleksion me 30 vila ultra luksoze buzë detit në një ishull privat në Dubai.

Foto: Instagram

Veç këtyre, krijuesja e hitit “Anywhere” solli edhe plot imazhe të tjera provokuese nga qëndrimi në Dubai.

Ky udhëtim i Ritës vjen pak ditë pas ceremonisë së Vanity Fair të “Oscars”, ku ishte e pranishme me bashkëshortin e saj, Taika Waititi.

Foto: Instagram

Çifti, që u martuan vitin e kaluar, mahnitën sërish me elegancën dhe sharmin.

LEXO EDHE:

Back to top button