Schwarzenegger ka uruar Stallone për ditëlindjen me një seri fotosh: Ti je një legjendë!

Aktori dhe ish-guvernatori i Kalifornisë Arnold Schwarzenegger ka uruar mikun dhe kolegun e tij Sylvester Stallone për ditëlindjen.

Schwarzenegger postoi disa foto së bashku të realizuara gjatë karrierës së tyre të gjatë.

“Gëzuar ditëlindjen mik. Ju jeni një kampion dhe një legjendë. Ti më frymëzon mua dhe miliarda njerëz në mbarë botën”, ka shkruar Schwarzenegger.

Ylli i Terminator postoi gjithashtu foto të tij dhe Stallone duke gdhendur kunguj së bashku, duke buzëqeshur në një event të Planet Hollywood dhe duke pozuar me veshje të viteve ’80.

Foto: Printscreen/Instagram
Foto: Printscreen/Instagram

Stallone dhe Schwarzenegger folën në prill për rivalitetin e tyre të kaluar. Schwarzenegger pranoi se Stallone ishte një ndihmë e madhe në karrierën e tij, sepse ata gjithmonë konkurronin. Nga ana tjetër, Stallone tha se më në fund kishte diçka për ta motivuar kur u shfaq Schwarzenegger.

Foto: Printscreen/Instagram

LEXO EDHE:

Back to top button