Semi Jaupaj lanson këngën e re “Si unë”

Semi Jaupaj lanson këngën e re “Si unë”

Këngëtarja nga Shqipëria, Semi Jaupaj, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Si unë” mban titullin kënga e radhës e artistes së njohur, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga Endrit Mumajesi, kurse për muzikën u përkujdes Irkenc Hyka.

Semi Jaupaj (Foto: YouTube)

Miksimi dhe masterizimi ndërkohë është bërë nga JoJo.

Të plotë tashmë këngën mund ta gjeni në platformën YouTube, në kanalin e Semit.

Semi Jaupaj (Foto: YouTube)

Jaupaj sivjet ka qenë një nga yjet më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar duke qenë se solli disa projekte të suksesshme.

LEXO EDHE:

Back to top button