Shakira thotë se nuk është e vërtetë që fundi i lidhjes së saj me Pique u nxit pasi zbuloi një kavanoz me reçel luleshtrydhesh!

Shakira thotë se nuk është e vërtetë që fundi i lidhjes së saj me Pique u nxit pasi zbuloi një kavanoz me reçel luleshtrydhesh!

Shakira thotë se nuk është e vërtetë që fundi i lidhjes së saj 11-vjeçare me ish-partnerin Gerard Pique, u nxit pasi zbuloi një kavanoz me reçel luleshtrydhesh që vetëm ajo e hante atë në shtëpinë e tyre, ishte hapur.

Këngëtarja duke folur me “The Sunday Times”, tha se thashethemet që ajo mësoi për mashtrimin e supozuar të Piques pasi zbuloi kavanozin e reçelit nuk ishin të vërteta. Krijuesja e hitit “Hips Don’t Lie” dhe ish-futbollisti u ndanë në qershor të vitit 2022. Ata janë prindër të dy djemve, Milanit, 11 vjeç dhe Sashas, nëntë vjeçe, shkruan DailyMail.

Pas ndarjes me këngëtaren, emri i plotë i së cilës është Shakira Isabel Mebarak Ripoll, Pique filloi një romancë me Clara Chia Marti.

Duke shtuar spekulime për incidentin e reçelit ishte videoklipi për këngën e këngëtares kolumbiane “Te Felicito”, një bashkëpunim me Rauw Alejandro, në prill të vitit 2022. Videoja përfshinte një sekuencë në të cilën Shakira shihej duke gërmuar në frigoriferin e saj, duke nxitur spekulime rreth sugjerimeve të mundshme që ajo do të linte përpara fundit të marrëdhënies së saj me Pique.

Ajo u përball me pyetje në lidhje me sekuencën në një paraqitje në maj 2022 në shfaqjen televizive në Mbretërinë e Bashkuar “This Morning”. Sipas një transkripti të përkthyer të shkëmbimit në ShowNews Today, ajo tha se shikoi në frigorifer në klip në një përpjekje për të gjetur të vërtetën.

 

LEXO EDHE:

Back to top button