Shenjat e Horoskopit që zakonisht thyejnë zemrat

Shenjat e Horoskopit që zakonisht thyejnë zemrat

Disa shenja janë më të ndjeshme dhe të tjera nuk kanë ndjeshmëri të veçantë, veçanërisht në fushën emocionale. Cilat shenja të zodiakut thyejnë zemrat dhe nuk u interesojnë vërtet?

1. Shigjetari- Do t’ju thyejë zemrën por të paktën do të jetë i sinqertë. Shigjetari më mirë do t’ju thotë se nuk ndihet si dikur për ju sesa t’ju gënjejë. Nëse Shigjetari mendon se nuk mund ta duroni ndershmërinë e tij të hapur, ai mund të zemërohet dhe të bëhet edhe më i rreptë në fjalët e tij.

2. Ujori- Ujori ka një të metë kur bëhet fjalë për marrëdhëniet dhe kjo është të qenit i paparashikueshëm. Një ditë ai mund t’ju thotë se është marrëzisht i dashuruar dhe të nesërmen do të largohet nga ju dhe do të largohet përgjithmonë pa dhënë shumë shpjegime.

3. Binjakët- Binjakët nuk mund të lidhen lehtë dhe thellë në një lidhje. Ata do t’i japin një shans lidhjes së tyre, por vetëm nëse mendojnë se ia vlen vërtet. Në raste të tjera ata thjesht ngrihen dhe largohen duke përdorur justifikime.

4. Peshqit – Peshqit janë një nga shenjat më emocionale dhe ndien për marrëdhëniet që krijon. Mirëpo, nëse e kupton se personi që ka përballë nuk ndihet ashtu siç ndihet, do të ngrihet dhe do të largohet dhe nuk do të japë llogari.

5. Luani- Luani do të hyjë në një lidhje vetëm nëse do të ndjejë se personi që do të ketë pranë është një zgjatim i vetvetes. Çfarë nuk do të zgjasë? Ndaloni së trajtuari veten. Nëse e bëni këtë, ai do të largohet përgjithmonë dhe në mënyrë të pakthyeshme, edhe nëse kjo arsye konsiderohet fëminore për shumë njerëz./abcnews.al

LEXO EDHE:

Back to top button