Sulmohen seksualisht dy gra në Prishtinë

Sulmohen seksualisht dy gra në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy gra janë sulmuar seksualisht dje në Prishtinë.

Sipas raportit 24 orësh, i dyshuari është arrestuar.

“Prishtinë 08.09.2022 – 01:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi dyshohet se ka sulmuar seksualisht dy viktimat femra kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Gjatë ditëve të fundit ka pasur shumë raportimeve për sulme dhe ngacmime seksuale në Kosovë.

LEXO EDHE:

Back to top button