Taravari: Ndryshimi ka nis!

Taravari: Ndryshimi ka nis!

Në Gostivar sot po vijojnë nënshkrimet për kandidatin për president të opozitës shqiptare VLEN, Arben Taravari.

Ky i fundit përmes një postimi në rrjetet sociale ka shprehur faleminderime për përkrahjen e gjerë.

“Faleminderit që po Nënshkruani! Secili Nënshkrim i Juaj është Frymëzim dhe Nder për Mua! Ndryshimi ka Nis!”, ka shkruar Taravari.

LEXO EDHE:

Back to top button