Tayna shfaqet provokuese në fotosesionin e ri – pozon gjysmë e zhveshur

Tayna shfaqet provokuese në fotosesionin e ri – pozon gjysmë e zhveshur

Reperja e njohur shqiptare, Tayna po vazhdon të jetë e komentuar edhe për paraqitjet atraktive krahas projekteve muzikore.

Doruntina Shala (emri i plotë) numëron mbi një milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, aty ku sjell për fansat imazhe nga më të ndryshme, në të cilat paraqitet provokuese dhe tërë stil.

Të tilla ishin edhe fotosesioni që ka realizuar së fundmit, ndërsa shihet e veshur e tëra me ngjyrë rozë.

Foto: Tayna/Instagram

Me një xhaketë të zbërthyer të kombinuar me pantallona nga i njëjti material dhe çizme të gjata, Tayna dukej tejet joshëse.

Në njëri prej imazheve, reperja nga Prizreni u pa e shtrirë në tokë teksa pozoi gjysmë e zhveshur.

Foto: Tayna/Instagram

Nuk munguan as pëlqime dhe komentet e shumta të fansave të saj që ishin kryesisht pozitive.

Ndërkaq, kujtojmë që reperja së shpejti pritet të lansoi një projekt të ri muzikor teksa ka zbuluar se është një bashkëpunim.Ajo gjithashtu është duke punuar për një album që do të jetë i pari në karrierë.

LEXO EDHE:

Back to top button