Thaçi: Akuza është e paqëndrueshme, deklarohem i pafajshëm

Hashim Thaçi para gjykatës speciale u shpreh i prerë, se akuza me të gjitha pikat që i përmban është e paqëndrueshme dhe se ai është i pafajshëm.

‘’I dëgjova dhe i hedh poshtë të gjitha”, u shpreh ai para gjyqtarit në Speciale.

LEXO EDHE:

Back to top button