Unikkatil feston sot ditëlindjen, ja sa vite po bën

Unikkatil feston sot ditëlindjen, ja sa vite po bën

Unikatili sot feston ditëlindjen e 43-të.

Urimet nga miqtë dhe familjarët e tij nuk munguan as në rrjete sociale.

Reperi i njohur për momentin jeton në Amerikë, dhe nuk ka sjell ndonjë këngë të re për publikun.

Megjithëse mbetet ndër reperët më të preferuar të një audiencë mjaftë të gjerë.

LEXO EDHE:

Back to top button