LAJME
  27.06.2022

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira të vogla lokale. Në orët e pasdites do të ketë reshje…
  EKONOMI
  26.06.2022

  Nesër do t’i shpallin tarifat e energjisë elektrike

  Komisioni Rregullator Energjetik, nesër do të shpallë blloqet e reja tarifore për konsumin e energjisë elektrike, mëson Alsat. Sipas burimeve…
  LAJME
  26.06.2022

  Nesër bllokadë në hyrje të Shkupit në Autokomandë nga ora 7 deri në 10

  Gazetar: Ile Petrevski Sindikatat nesër nga ora shtatë deri në dhjetë do të bllokojnë hyrjen në Shkup në afërsi të…
  LAJME
  26.06.2022

  Qeveria është në pritje të përgjigjes së Francës pas miratimit të propozimit nga parlamenti bullgar

  Gazetar: Adrian Kerimi Ndonëse nuk dihet një datë konkrete, Qeveria pret që ditëve në vijim propozimi francez për zhbllokimin e…
  LAJME
  26.06.2022

  Rasti “Laskarca” me muaj pret ekspertizë

  Gazetar: Igor Stefanovski Gjysmë viti është duke u bërë superekspertiza, për atë se si ndodhi aksidenti me autobusin e “Durmo…
  LAJME
  26.06.2022

  Anijet shkaktojnë ndotjen e liqenit të Ohrit

  Gazetar: Miki Trajkovski Çdo ditë në liqenin e Ohrit derdhen sasi të mëdha vaji motorik dhe karburant. Arsyeja janë motorët…
  LAJME
  26.06.2022

  Pacientët ankohen për pritje të gjata për kontrolle

  Gazetar: Adnan Qaili Terminët e pacientëve nuk janë në rend të parë për disa nga Klinikat në QKU “Nënë Tereza”…
  LAJME
  26.06.2022

  Temperaturat e larta shqetësim për qytetarët

  Gazetare: Evi Shkopi I nxehti që ka kapluar edhe vendin tonë ka zbrazur rrugët dhe zonat kryesisht të betonuara. Në…

  VENDI

   26.06.2022

   Asllani te Interi, shpalosen të gjitha detajet financiare

   26.06.2022

   Luis Suarez kap Lionel Mesin në gjumë, fotoja bëhet virale

   26.06.2022

   Qendërmbrojtësi shqiptarë, kalon në radhët e Hit Goricës

   26.06.2022

   Domino efekt: Nejmar te Junajtedi, Ronaldo te Roma?

   26.06.2022

   Mbyllet pa fitues përballja miqësore në mes Llapit e Makedonija Gj.P.

   26.06.2022

   VIDEO / Shkëndija humb sfidën e katërt miqësore në Slloveni

   26.06.2022

   Nedim Bajrami, kërkohet nga skuadra e Bundesligës

   26.06.2022

   Do të “sundojmë” në Ballkan, kërkojmë kushte më të mira

   26.06.2022

   Perez, nga Renova zbarkon te Makedonija Gjorçe Petrovi

   26.06.2022

   Ten Hag me rregulla të reja, “imiton” Aleks Fergusonin

   BOTA