VIDEO | Sofia Vergara “riciklon” në mënyrë gjeniale tatuazhin kushtuar ish-bashkëshortit të saj

Pas një ndarjeje, shumë beqarë heqin menjëherë tatuazhet e dedikuara për ish-et e tyre, por aktorja Sofia Vergara ndau me publikun se ka një zgjidhje më të mirë.

Përkatësisht, ylli i serialit “Modern Family” dhe aktori Joe Manganiello u divorcuan në korrik të vitit 2023 pas shtatë vitesh martesë. Aktori bëri kërkesë për divorc dhe aktorja më vonë konfirmoi se arsyeja ishte sepse “ai donte të kishte fëmijë dhe ajo nuk donte të bëhej një nënë e vjetër”.

Tashmë Sofia ishte e ftuar në “Talk” ku ishte në prani të djalit të saj Manolo, ku e kritikoi se kishte shumë tatuazhe – duke e shtyrë të tregojë se ka edhe dy tatuazhe. Duke u mbrojtur, aktorja tregoi se ka dy iniciale të vogla në çdo kyç dhe shpjegoi kuptimin e tyre.

Në njërën anë ka një “R” për nder të vëllait të saj të ndjerë Rafael, dhe në anën tjetër shkronja “J” – kushtuar ish-bashkëshortit të saj. Por në vend që të ndalej në situatën e vështirë, Sofia bëri shaka se tatuazhi tani ka një qëllim të ri në jetën e saj të dashurisë.

“Jam shumë e lumtur që djali i ri me të cilin po takohem ka të njëjtin iniciale,” tha ajo, duke ngritur supet për të qeshur nga publiku.

Ajo ka shtuar se në këtë mënyrë ka “ricikluar” tatuazhin . Natyrisht, Sofia e kishte fjalën për të dashurin e saj të ri, Justin Saliman.

Meqë ra fjala, Justin është ortoped dhe ai dhe Sofia janë në një lidhje romantike që nga tetori i kaluar. Aktorja nuk ka folur publikisht për të dashurin e saj të ri. Mirëpo, në muajin prill, ai konfirmoi lidhjen e tyre në Instagram duke postuar një foto të lezetshme të tij.

“Nëse ndonjëherë keni bërë një operacion në gju, sigurohuni që të gjeni një mjek të nxehtë për të fjetur me ju atë natë!!!!,” shkroi Sofia krahas një fotoje të Justinit duke u kujdesur për të teksa ajo shërohej nga operacioni në shtrat.

@thetalkcbs @Sofia Vergara only dates guys with J names 😏😂 Sofia Vergara tomorrow at 2pmET/1pmPT! #sofiavergara #manologonzalezvergara #tattoos #recycle ♬ original sound – The Talk

LEXO EDHE:

Back to top button