Ylli çmendet pas Elvanës dhe harron që është në koncert!

Ylli çmendet pas Elvanës dhe harron që është në koncert!

Elvana Gjata prej ditësh është përtej oqeanit me një tur koncertesh, jo vetëm por edhe me të tjerë emra të njohur.

Në një nga koncertet, Elvana ka qenë me Ylli Limanin dhe një moment nga performanca është bërë viral. Në videon që është bërë virale Ylli i afrohet goxha shumë Elvanës teksa fansat kanë brohoritur e janë ekzaltuar nga kjo afërsi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prive.al (@prive.al)

 

LEXO EDHE:

Back to top button