4 milionë shikime në vetëm pak orë: Rihanna shpalli performancën e saj në Super Bowl me videon e re

Në një postim të ri në Twitter, Rihanna ngacmoi se çfarë mund të presin fansat gjatë performancës së saj në pjesën e parë të Super Bowl muajin e ardhshëm.

Pamja paraprake e shkurtër shoqërohet me tingujt e fansave në sfond.

“Të kemi pritur”, “Riri, ku ke qenë?”, thuhet në njoftim para se të lançohet në hitin e saj “Needed Me”. Në videon, e cila në vetëm pak orë ka mbledhur mbi 4 milionë shikime, këngëtarja ka veshur një pallto të verdhë gëzofi dhe një jumpsuit të zi, të kombinuara me bizhuteri spektakolare.

Performanca e parë e madhe e 2018

Si për kujtesë, Rihanna njoftoi në shtator se do të performojë në pjesën e parë të Super Bowl.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Këngëtarja ishte e ftuar më parë për të performuar në pjesën e parë të vitit 2019, por e refuzoi ftesën me kokën për Colin Kaepernick, i cili u përball me reagime për gjunjëzimin gjatë himnit kombëtar. Kaepernick e bëri këtë për të protestuar ndaj dhunës së policisë kundër afrikano-amerikanëve.

Kjo performancë nga Rihanna do të jetë performanca e saj e parë e madhe që nga viti 2018. Ajo publikoi albumin e saj të fundit ‘ANTI’ në vitin 2016, dhe ndërkohë u fokusua në markat e saj të grimit dhe të brendshmeve.

Meqë ra fjala, Super Bowl këtë vit do të mbahet më 12 shkurt.

 

LEXO EDHE:

Back to top button