Aksident me vdekje në Durës, ndërron jetë 44-vjeçari

Aksident me vdekje në Durës, ndërron jetë 44-vjeçari

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës.

Sipas të dhënave paraprake, makina që drejtonte 44 vjeçari H.P. doli nga rruga dhe për pasojë ky i fundit ndërroi jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEXO EDHE:

Back to top button