Alienët e çuditshëm zbuluan rrobat e reja të banjos së Kim Kardashian

Kim Kardashian ka zbuluar një linjë të re të rrobave të banjës nga marka e saj e modës Skims, me një fushatë të çuditshme ku shfaqen modele të veshura si aliene.

Fushata me temën e të huajve ka tërhequr vëmendjen dhe është në dispozicion për blerje që nga e marta.

Kardashian modeloi disa veshje vetë në fushatën e harlisur të xhiruar nga drejtoresha e Spring Breakers, Harmony Korine. Për këtë fushatë, vetë Kardashian ka pozuar me modele të veshura me maska ​​aliene.

LEXO EDHE:

Back to top button