Capital T poston foto me 6 modele, Adrola i komenton!


“Ruani distancën fizike”, është motoja e institucioneve shëndetësore prej muajsh tashmë, i pasojë e rregullave anti Covid-19.

Disa e ruajnë distancën, disa të tjerë jo.

Capital T, reperi i njohur dhe shumë i pëlqyer, veçanërisht nga gjinia e tij e kundërt, së fundmi ka postuar një foto për 1.2 milionë ndjekësit e tij ku shihet me shumë vajza, bukuroshe sigurisht!

“Ku me majt distancë hajt”, shkruan Capo i cili mesa duket është duke xhiruar klipin e tij më të ri.

Ajo çfarë vihet re, janë komentet e fansave të cilët i kujtojnë Adrola Dushin, me të cilën Capital T është komentuar shumë (për lidhje sigurisht).

Nuk shpëtoi pa u vënë re as loja e komenteve në foto mes Adrolës dhe Capital T.

LEXO EDHE:

Back to top button