Çizmet në ngjyrë bezhë janë një trend absolut i sezonit dhe i shohim gjithnjë e më shpesh në rrugë

Çizmet me shollë të trashë prej disa sezonesh janë trend absolut në periudhën e vjeshtës dhe dimrit, po ashtu edhe këtë vit.

Modelet klasike të zeza janë gjithmonë të mirëseardhura, por çizmet hit të këtij sezoni vijnë në një version më të lehtë, në të cilin me siguri nuk do të kaloni pa u vënë re.

Aktorja Jessica Alba dhe pronare e koleksioneve vërtet frymëzuese të modës, tregoi me stilin e saj të përditshëm të kohëve të fundit se çizmet casual nuk janë të njohura vetëm në të zezën klasike. Aktorja, e cila vlerëson pjesët e modës që janë praktike, gjeti modelin perfekt të çizmeve të trasha në një nuancë të bukur bezhë, vanilje.

 

 

 

Trendset mbështeten gjithnjë e më shumë në një nga tendencat më të mëdha të sezonit dhe ndonëse gjatë muajve të ftohtë dominon garderoba me nuanca më të errëta, ky sezon sjell mundësi të panumërta stili.

Prandaj, nëse dëshironi të dukeni në modë pa hequr dorë nga komoditeti kaq i shtrenjtë, këto çizme janë zgjedhja perfekte për ju.

 

 

 

 

LEXO EDHE:

Back to top button