Dua Lipa nuk i shmanget pyetjes, tregon kur e ka dhënë puthjen e parë


Dua Lipa ka dhënë së fundmi një intervistë aspak të zakonshme për “W Magazine”. Ajo ka qenë hipur mbi një dem lëvizës dhe teksa i është dashur të mbajë ekuilibrin, duhet t’i përgjigjej 30 pyetjeve.

Ajo u pyet se kur e kishte dhuruar puthjen e parë, ndërsa u përgjigj pa hezitim duke thënë se ndodhi në moshën 17- vjeçare.

Prej disa kohësh, Dua Lipa është duke shijuar romancën me Anwar Hadid, vëllain e Bella dhe Gigi Hadid.

LEXO EDHE:

Back to top button