Eddie Murphy kthehet në rrënjët e tij: Shikoni trailerin për komedinë e tij më të fundit aksion

Eddie Murphy kthehet në rrënjët e tij: Shikoni trailerin për komedinë e tij më të fundit aksion

Netflix kënaq shikuesit me trailerin zyrtar për komedinë aksion “Beverly Hills Cop: Axel F”, filmi i katërt në serinë legjendare “Beverly Hills Cop”.

Eddie Murphy ripërsërit rolin e tij si oficer policie Axel Foley, i cili këtë herë bashkon forcat me detektivin Bobby Abbott (Joseph Gordon-Levitt) për të shpëtuar vajzën e tij Jane (Taylor Page), pasi jeta e saj është në rrezik.

Rolet dytësore përfshijnë Judge Reinhold, John Ashton, Paul Reiser, Bronson Pinchot dhe Kevin Bacon. Filmi është drejtuar nga Mark Molloy dhe skenari nga Will Beale, Tom Gormican dhe Kevin Etten.

Dy filmat e parë të Beverly Hills Cop u publikuan në 1984 dhe 1987 dhe ishin suksese kritike dhe financiare. Filmi i tretë, i lëshuar në vitin 1994, ishte një sukses i vogël financiar, por një dështim kritik. Edhe Murphy u pajtua se ishte filmi më i keq në seri.

Shikuesit po e duan trailerin

Shikuesit në rrjetet sociale po shkruajnë se traileri duket premtues pasi u kujton këstet e mëparshme. Traileri deri më tani ka mbledhur më shumë se 4 milionë shikime.

 

 

 

“Krahasuar me trailerin e Bad Boys 4, kjo duket shumë më mirë”, “Jam i habitur se sa mirë duken sekuencat e veprimit”, “Traileri më kujton filmin e parë. Shaka të shkëlqyera, kastë origjinale dhe koreografi të mira në sekuencat e aksionit. Unë jam i interesuar”, “Kjo duket argëtuese dhe në të njëjtën mënyrë si origjinalet”, lexojnë disa nga komentet.

“Beverly Hills Cop: Axel F” vjen në Netflix më 3 korrik.

LEXO EDHE:

Back to top button