FOTO | Britney Spears grabitet: Siç mund ta shihni, të gjitha bizhuteritë janë zhdukur

FOTO | Britney Spears grabitet: Siç mund ta shihni, të gjitha bizhuteritë janë zhdukur

Princesha e popit Britney Spears është shpesh në qendër të vëmendjes së publikut, para së gjithash për shkak të skandaleve në të cilat ajo gjendet shpesh.

Tashmë këngëtarja pretendon se është grabitur . Britney postoi një video ku tregon kutinë e saj të bizhuterive , e cila ishte bosh.

Foto: Printscreen/Instagram

“Siç mund ta shihni, të gjitha bizhuteritë e mia janë vjedhur,” filloi Britney, pastaj vazhdoi:

“Është e vështirë për mua të blej një të re, sepse kam frikë se çdo gjë do të zhduket. Kështu që unë blej bizhuteri të lira dhe false, por e kam të vështirë sepse disa nga pjesët që u zhdukën janë bërë enkas për mua. “Kryqi që kam mbajtur që kur isha katër vjeç është zhdukur”, tha ajo në video.

Foto: Printscreen/Instagram

Britney tregoi kutinë bosh të bizhuterive.

“Unë do t’ju tregoj njerëz, me të vërtetë, të gjitha xhevahiret e mia janë vjedhur.” Gjithçka u zhduk. Më janë zhdukur të gjitha bizhuteritë”, tha këngëtarja.

Foto: Printscreen/Instagram

Ajo nuk ka specifikuar në postim se kur ka ndodhur grabitja e supozuar, nëse ka kontaktuar autoritetet apo ndonjë informacion tjetër se ku mund të jenë bizhuteritë e saj apo kush dyshohet se është përgjegjës.

Një zëdhënës i Zyrës së Sherifit të Qarkut Ventura, megjithatë, konfirmoi për Page Six të hënën , “Ne nuk kemi marrë asnjë thirrje për shërbim në lidhje me ndonjë raportim për një vjedhje nga rezidenca e Spears.”

Pavarësisht vjedhjes së supozuar, Spears postoi dy video në të cilat ajo duket të jetë në gjendje të mirë shpirtërore.

Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që këngëtarja dyshohet se është grabitur.

LEXO EDHE:

Back to top button