Gjysmë milion euro për një kabinë plazhi

Një kabinë plazhi prej druri është cilësuar si më e shtrenjta në Britaninë e Madhe, pasi doli në treg për një çmim rreth 600 000 euro. E pajisur me kuzhinë, dhomë ndenjeje dhe dhomë gjumi, kjo kabinë ofron panorama të jashtëzakonshme nga Kornuolli. Kjo pronë mund të arrihet vetëm duke ecur në këmbë përmes një shtegu, duke qenë ideale për dikë që kërkon qetësi. Për shkak të strukturës së saj, prona mund të përdoret vetëm si shtëpi pushimi, jo si banesë e përhershme.

- Advertisements -

LEXO EDHE:

Back to top button