Granit Xhaka prezanton ndryshimin e ri të flokëve dhe reagimi i Leonitës është epik

Përmes një videoje të publikuar në profilin e tij në Instagram, Granit Xhaka ka ndarë një video.

- Advertisements -

Ai shihet duke folur me programin e njohur FaceTime me bashkëshorten e tij, Leonitën dhe prek flokët e ngjyrosura derisa Leonita bën reagimin e habitur për ndryshimin e lojtarit.

“Surprizë”, ka shkruar në përshkrimin e videos teksa mori komente nga më të ndryshmet për look-un e ri.

Ndryshe, Granit Xhaka në muajin prill është bërë baba për herë të dytë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

 

LEXO EDHE:

Back to top button