Gruaja me mollëzat më të mëdha në botë zbuloi se për çfarë mashkulli ka nevojë: Duhet të më sigurojë mua (FOTO)

Gruaja me mollëzat më të mëdha në botë zbuloi se për çfarë mashkulli ka nevojë: Duhet të më sigurojë mua (FOTO)

Ajo njihet edhe si gruaja ukrainase me mollëzat më të mëdha dhe me ato gungat e mëdha ka ruajtur reputacionin e saj prej vitesh.

Megjithatë, komentet mbetën të pandryshuara dhe të pamëshirshme gjatë gjithë këtyre viteve, duke e cilësuar çdo ditë pamjen e saj si “monstruoze”.

Pasi tregoi fotot e saj para çdo procedure dy vite më parë dhe tronditi internetin, historia e saj u shua. Megjithatë, së fundmi kjo influencuese ka folur për “Daily Mail” për jetën e saj të dashurisë dhe atë që kërkon nga partneri.

Kjo influencuese 36-vjeçare deklaron se nuk ka në plan të ndërpresë së shpejti operacionet dhe grimin estetik, por edhe se partneri i saj ideal i ardhshëm nuk duhet t’i kërkojë asaj t’i ndalë të gjitha këto.

Siç shprehet ajo, qesh me komentet për pamjen e saj dhe thotë se është një fenomen shumë interesant. Asaj i thonë se sa shumë po e tepron dhe se është “e shëmtuar”, por telefoni i saj vazhdon të jetë i mbushur me mesazhe dhe oferta nga meshkujt në mbarë botën.

Ajo foli shkurt por qartë për fëmijërinë e saj. Ajo kishte një edukim të mrekullueshëm dhe kujton se sa shumë i pëlqente të luante me kukulla. Për momentin, një nga dëshirat e saj është të birësojë disa fëmijë dhe t’u sigurojë edukimin më të mirë të mundshëm. Por ai ka nevojë për një partner adekuat për një gjë të tillë.

Anastasia pretendon se fytyra e saj, për të cilën ka shpenzuar mijëra euro ndër vite, nuk ka qenë kurrë pengesë për jetën e saj të dashurisë, por vetëm ka kontribuar në të.

– Aktualisht jam një influencues, i cili numëron 375 mijë ndjekës të pabesueshëm në “Instagram”. Unë jam i fokusuar më shumë në karrierën time, por nëse do të kisha një të dashur, nuk do të harxhoja asnjë nga të ardhurat e mia për të. Ai duhet të më sigurojë mua sepse, pse tjetër do të më duhej një burrë? Mund të paguaj me lehtësi dikë që të më bëjë shoqëri në çdo kuptim, por nuk kam nevojë për këtë – shprehet ajo.

Para se të fillonte karrierën e saj në internet, Anastasia ra në kohë të vështira financiare dhe luftoi për të gjetur punë. Për fat të mirë ajo gjeti një punë në një dyqan parfumesh, gjë që e “shpëtoi” përkohësisht nga gjithçka.

– Kisha shumë pak para. Në atë kohë bëra dy operacione dhe kisha nevojë për punë, kështu që fillova të punoja atje. Më vonë fillova të bëj blogje për marrëdhëniet dhe marrëdhëniet e dashurisë. As që doja të mendoja për trendin aktual të sheqerit, sepse më bën të ndihem shumë i pakëndshëm. Më pëlqente puna dhe karriera ishte gjithmonë e rëndësishme për mua. Tani më vijnë mesazhe rrëqethëse nga pleq të çuditshëm, të cilët më ofrojnë para për shërbime të ndryshme dhe janë shumë në listën time të bllokut – thotë ajo.

Ajo shtoi se partneri i saj duhet t’i bëjë përshtypje dhe se sigurisht që nuk do të jenë “forume të lira” në rrjetet sociale, shkruan Daily Mail.

LEXO EDHE:

Back to top button