Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha laget me bojë të gjelbër gjatë interpretimit ‘live’ në skenë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha laget me bojë të gjelbër gjatë interpretimit ‘live’ në skenë

Ajo ka interpretuar për publikun hitin e saj “I’m Good (Blue)”, me të cilin u nominua për një çmim ‘Grammy’.

33-vjeçarja është dukur tejet tërheqëse e veshur me një kostum të bronztë, i cili theksonte vijën e saj të trupit.

Bebe Rexha në ‘Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2023’ (Foto: Alberto E. Rodriguez/Getty Images)

E shoqëruar nga një trupë e baletit, Rexha ka kënduar live këngën e saj hit, e cila për shumë kohë qëndroi e para në top-listat britanike dhe amerikane.

Në fund të performancës, Bebe Rexha u lag me një ngjyrë të gjelbër, e cila ishte menduar si një “befasi e pakëndshme” në fund interpretimit.

Për ta bërë më interesante, organizatorët kishin menduar këtë ide, e cila sado e sikletshme të duket, e ka bërë edhe më interesante performancën e Rexhës.

Bebe Rexha në ‘Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2023’ (Foto: Christopher Polk/Variety via Getty Images)

Artistja përndryshe e ka nisur mbarë dhe suksesshëm këtë vit, mes sukseseve të vazhdueshme nga bashkëpunimi i suksesshëm “I’m Good (Blue)” me DJ David Guettan. /Telegrafi/

Bebe Rexha në ‘Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2023’ (Foto: Christopher Polk/Variety via Getty Images)

 

Bebe Rexha në ‘Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2023’ (Foto: Christopher Polk/Variety via Getty Images)

 

Bebe Rexha në ‘Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2023’ (Foto: Kevin Mazur/Getty Images for Nickelodeon)

 

Bebe Rexha në ‘Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2023’ (Foto: Alberto E. Rodriguez/Getty Images)

 

LEXO EDHE:

Back to top button