Loredana pozon përkrah futbollistit brazilian Neymar

Loredana pozon përkrah futbollistit brazilian Neymar

Reperja shqiptare, Loredana krahas karrierës muzikore komentohet edhe për jetën private.

Artistja me pre ardhje shqiptare e cila është mjaft e ndjekur dhe aktive edhe në rrjetet sociale dhe ndan me fansa edhe përditshmërinë e saj.

Së fundmi, krijuesja e hitit “Sonnenbrille” ka pozuar përkrah futbollistit brazilian të PSG-së, Neymar.

Loredana dhe Neymar shihen pranë një makine luksoze ndërsa përball tyre ndodhen kamera dhe fotografë të shumtë.

Reperja nuk ka zbuluar më shumë detaje duke nxitur edhe më shumë kureshtjen e fansave të tyre.

Në anën tjetër, ajo po vazhdon të jetë e angazhuar me koncerte, teksa edhe po punon në projekte të reja muzikore.

Kujtojmë që reperja përveç kësaj është edhe një nënë e përkushtuar e një vajzë, që erdhi si rezultat i lidhjes për shumë vite me reperin Mozzik.

LEXO EDHE:

Back to top button