Britanikja Lottie Moss doli për një shëtitje me një minifund specifik në prezantimin e markës së rrobave…

Modelja britanike doli për një shëtitje në një skaj me një prerje specifike
Loti Moss, një modele 23-vjeçare nga Britania, doli me miqtë e saj me një skaj në dukje të zakonshëm, gjë që zbulon shumë.

- Advertisements -

GettyImages

Ajo gjithmonë tërheq vëmendje me zgjedhjet e saj të guximshme të modës.

Lottie Moss nuk zhgënjeu të enjten ndërsa mbërriti në prezantimin e markës së rrobave të banjës Pistol Panties në Portobellow Gold në Londër. Modelja 23-vjeçare dukej mahnitëse ndërsa ndoqi ngjarjen në një ansambël shumë të dobët.

Mahnitëse: Lottie Moss vendosi impulse të enjten duke garuar në një korse dantelle të bardhë gjysmë të tejdukshme ndërsa ajo ndoqi lansimin e gamës më të fundit të Pistol Panties në Londër
Për ngjarjen, Lottie u mrekullua me një korse dantella mahnitëse gjysmë të tejdukshme që ofronte një vështrim në dekoltenë e saj të bollshme dhe stomakun e tonifikuar.

GettyImages

Ajo e bashkoi veshjen me një skaj të shkurtër tartan që shfaqte një ndarje shumë të guximshme në pjesën e përparme. Në këmbë, ajo kishte veshur një palë thembra të thjeshta dhe të zeza, dhe i mbajti aksesorët në minimum me vetëm disa unaza argjendi dhe një byzylyk.

LEXO EDHE:

Back to top button