Modelja e njohur Arbenita Ismajli është surprizuar me një tufë më lule të cilën ajo vetë e ka postuar, a do të thotë që është në një lidhje të re?

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është surprizuar me një tufë më lule të cilën ajo vetë e ka postuar, a do të thotë që është në një lidhje të re?

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është surprizuar me një tufë më lule të cilën ajo vetë e ka postuar në rrjetin e saj Instagram. Modelja shfaqet me pushime bashkë me vajzën por nuk dihet akoma se kush po i shoqëron të dyja ato.

Arbenita ka postuar buqetën me lule pa zbuluar asnjë detaj duke ngjallur dyshime se ajo mund të ketë nisur një lidhje të re.

Kujtojmë që Arbenita ka qënë në një romancë dashurie me reperin Fero por lidhja e tyre mori fund muaj më parë. Shkak u bë dhuna fizike dhe psikologjike që reperi ushtronte ndaj modeles. Ish çifti kanë edhe një vajzë të quajtur Nina.

Një javë më parë ata u panë me pushime me njëri-tjetrin ku u duk se pavarësisht çfarë kishte ndodhur më herët, ata kishin hedhur pas gjithçka dhe kishin vendosur të kalojnë disa ditë pushimi së bashku me vajzën e tyre.

foto galeri

LEXO EDHE:

Back to top button