Pasi humbi 44 kilogramë, Adele më në fund ndau një fotografi për fansat


Adele më në fund na ka dhënë një pamje nga koka te këmbët pasi ka rrëzuar plot 44 kilogramë që nga nisja e dietës së rreptë.

Në një foto të ndarë në Instagramin e saj, këngëtarja shfaqet me një look të veçantë si nga Jamaica.

“Gëzuar atë që do të ishte Notting Hill Carnival, Londra ime e dashur”, është mbishkrimi i këngëtares në foto.

Megjithatë pavarësisht se të gjithë prisnin të shihnin rezultatin e dietës, ky look i këngëtares ka marrë shumë kritika, pasi lidhet me njerëz me origjinë afrikane. Shumë ndjekës të tjerë e kanë ngatërruar Adele me këngëtaren Katy Perry.

Adele thuhet se ka humbur peshë për shkak të një diete me 1000 kalori në ditë dhe duke ushtruar.

Fillimisht, ajo e tregoi transformimin e saj dramatik në ditëlindjen e 32-të në maj, ku shfaqej me një fustan të zi elegant.

LEXO EDHE:

Back to top button