Shakira vendosi një shtrigë në një ballkon që synonte shtëpinë e nënës së Pique

Një foto e një ballkoni shtëpie ku shfaqet një kukull shtrige, që besohet se është krijuar nga Shakira, është shfaqur në Twitter

Disa ditë pasi Shakira theu rekorde me këngën “Out of Your League”, e cila besohet se synon Gerard Piqué që e tradhtoi, kanë filluar të qarkullojnë raportet për atë që duket të jetë një shtrigë e vendosur me kujdes në ballkonin e këngëtares.

Edhe pse lidhja e Shakirës me Pique ka përfunduar, ajo ende jeton në të njëjtën rrugë me prindërit e tij, kështu që truku i saj i magjisë mund të përshkruhet nga fakti se ajo nuk është shumë e lumtur për këtë.

“Shakira thuhet se ka vendosur një kukull shtrigëje në ballkonin e saj përballë shtëpisë së ish-vjehrrës së saj, ndërsa kënga e saj dëgjohet duke luajtur me zë të lartë në përsëritje”, thuhet në postim.

Nëna e Pique-s, Montserrat, vuri re kukullën e shtrigës në ballkonin e Shakirës. Mediat lokale raportojnë se ajo i kërkoi stafit të Shakirës që ta kthente shtrigën në mënyrë që ajo të mos ishte përballë drejtpërdrejt në shtëpinë e saj.

Gazetari Marc Leirado tha se kishte dëgjuar disa javë më parë se Shakira kishte vendosur një shtrigë në ballkonin e saj, një lëvizje që shqetësoi nënën e Pique, e cila kishte frikë se këngëtarja po kryente një lloj rituali.

Kujtojmë, vitin e kaluar pas 11 vitesh lidhje dhe dy djemve, Shakira dhe Pique njoftuan se nuk janë më bashkë. Jo shumë kohë më vonë, Pique filloi një lidhje me një të dashur të re dhe Shakira iu përkushtua sërish karrierës së saj muzikore.

 

LEXO EDHE:

Back to top button