Shkurte Gashi dhe Burak Vehapi paralajmërojnë këngën e re

Shkurte Gashi dhe Burak Vehapi paralajmërojnë këngën e re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Gashi, ka njoftuar projektin e ri muzikor.

Në një postim të shpërndarë në rrjete sociale, ajo ka bërë me dije se po vjen me një këngë që do të jetë bashkëpunim.

Artistja ka bashkuar forcat me këngëtarin Burak Vehapi, i cili tashmë shquhet për vokalin dhe prurjet që ka sjell deri më tani.

 

“Së shpejti”, ka shkruar ajo.

LEXO EDHE:

Back to top button