LAJME
  17.09.2021

  Makinat zyrtare, jo më pjesë e fushatës zgjedhore në RMV

  Shumica e institucioneve shtetërore i ka dorëzuar tek Komisioni për Pengimin e Korrupsionit të dhënat për automjetet zyrtare, që shërbejnë…
  LAJME
  17.09.2021

  Protestat në Tetovë – Dyshohet për një të arrestuar

  Dyshohet për një të arrestuar pas përleshjes së dytë që protestuesit në Tetovë, kishin me policinë, ku këta të fundit…
  LAJME
  17.09.2021

  Protestuesit thyejnë kordonin e policisë, nisen drejt zyrave të BDI-së

  Protestuesit në Tetovë kanë arritur të thyejnë kordonin e policisë që po pengonte ata për të përfunduar protestën rreth tragjedisë…
  LAJME
  17.09.2021

  Bllokohen protestuesit në Tetovë, nuk lejohen të shkojnë tek zyrat e BDI-së

  Pasditen e sotme kanë vazhduar protestat rreth tragjedisë në spitalin modular në Tetovë. Protestuesit me pankarta në duar u nisën…
  VENDI
  17.09.2021

  Protestuesit: Të jep dorëheqje Qeveria dhe kryetarja e Tetovës

  Protestuesit pasditen e sotme kanë vazhduar ta shprehin revoltën e tyre para godinës së Komunës së Tetovës. Pas tragjedisë në…
  LAJME
  17.09.2021

  Familjarët e viktimave të tragjedisë në Tetovë, gjuajnë me vezë zyret e Komunës

  Sot po mbahet një protest e familjarëve të 14 viktimave nga tragjedia e Tetovës, të cilët po kërkojnë drejtësi për…
  LAJME
  17.09.2021

  Tragjedia në Tetovë – Familjarët e viktimave: Erdhi dita që as në spital nuk kemi siguri

  Sot po mbahet një protest e familjarëve të 14 viktimave nga tragjedia e Tetovës, të cilët po kërkojnë drejtësi për…
  LAJME
  17.09.2021

  Tragjedia në spitalin modular, nis protesta në Tetovë

  Në Tetovë pasditen e sotme ka nisur protesta pas tragjedisë në Tetovë, ku pas shpërthimit të spitalit modular jetë kanë…

  VENDI

   17.09.2021

   Trstena dhe Georgievski, shpalosën medaljet olimpike

   17.09.2021

   FC Shkupi, të dielën në Çair ndaj Borecit

   17.09.2021

   Ish futbollisti i Juves: Tani Milani është më i fortë

   17.09.2021

   “Zonja e Vjetër” interesohet për sulmuesin e Arsenalit

   17.09.2021

   Toronto Reptors, rikthehet në Kanada

   17.09.2021

   Januzaj: Dhamë maksimumin, por nuk e morrën fitoren  

   17.09.2021

   Laporta shfrytëzon lidhjet me Raiolën për të afruar Pogba-n?

   17.09.2021

   Real Madridi spalosi fanellat e “treta” pë këtë sezon

   17.09.2021

   Mësohet se kush pagohet më shumë te Bajerni

   17.09.2021

   VIDEO / Ozil, shënon gol pas pritjes 3 vjeçare

   BOTA